Wpisz swój email, jeśli chcesz otrzymać newsletter

O Firmie

Szanowni Państwo,

 

Firma Medan obecna od 1990r. na polskim rynku diagnostycznym jest autoryzowanym, wyłącznym przedstawicielem wielu renomowanych, światowych producentów sprzętu, odczynników i testów IVD.

 

Wszystkie oferowane przez nas produkty spełniają wszelkie wymogi dotyczące jakości, wiarygodności i bezpieczeństwa pracy wynikające z przepisów Unii Europejskiej, w tym Dyrektywy IVD 98/79/EC.

 

Nasze długoletnie doświadczenie i prowadzona na bieżąco analiza potrzeb rozwijającej się dynamicznie diagnostyki polskiej znajduje odbicie w ciągle powiększanej i aktualizowanej ofercie.

 

Wychodząc naprzeciw sygnalizowanym przez wielu z Państwa potrzebom w zakresie poszerzenia spektrum ogólnodostępnych programów kontroli jakości badań, od kilku lat razem z niemieckim instytutem naukowym INSTAND prowadzimy w Polsce niezależny od producentów testów Program Międzynarodowej Zewnętrznej Kontroli Jakości Badań.

 

Nie ograniczamy się wyłącznie do dostarczenia zamówionego towaru. W razie potrzeby, nasz personel może udzielić Państwu w każdej chwili wsparcia w zakresie rozwiązywania problemów technicznych bądź diagnostycznych.

 

Zapraszamy serdecznie do współpracy.